سوالاتی که بیشتر پرسیده شده

چطور می تونم از مشاوره رایگان شما استفاده کنم؟

پاسخ: برای استفاده از مشاوره رایگان، باید فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل کنید. برای این منظور در هر قسمت از سایت که هستید، اگر به بالای صفحه، سمت چپ را نگاه کنید دکمه درخواست مشاوره را می بینید. روی این دکمه کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید. اگر درخواست شما تایید شود، ایمیلی دریافت خواهید کرد و زمان مشاوره به شما اعلام خواهد شد.
نکته: در حال حاضر مشاوره رایگان، تنها برای تبلیغ نویسی وجود دارد.

چقدر طول می کشه تا سفارشم آماده بشه؟

پاسخ: بستگی به پروژه شما داره. معمولا از ۳ روز به بالا پروژه شما آماده تحویل به شماست.

می تونم وسط کار، پولمو پس بگیرم؟

پاسخ: هر موقع درخواست برگشت پولتونو بدید، با کمترین تاخیر و کسر هزینه ای پولتون به شما برمی گرده! کافیه فقط به ما اطلاع بدید. البته قبل از اینکه سفارشتونو تحویل بگیرید.

اگر پروژه ام نیاز به ویرایش داشته باشه باید چه کار کنم؟

پاسخ: در این صورت، کافیه به ما اطلاع بدید تا بصورت رایگان پروژه شما را ویرایش کنیم.

هزینه ای که در زمان ثبت سفارش پرداخت می کنم، هزینه ی نهایی پروژه است؟

پاسخ: هزینه ای که در زمان ثبت تبلیغ نویسی پرداخت می کنید، به عنوان بیعانه در نظر گرفته می شود. پس از تکمیل نهایی پروژه، هزینه ها محاسبه خواهد شد. اگر هزینه ای باید پرداخت کنید به شما اعلام می شود. اگر هم باید بخشی از هزینه ای که کردید به شما برگردد به شما برمی گردد و بعد از آن سفارش خودتونو دریافت می کنید.
نکته۱: هزینه ای که بابت بقیه خدمات، به جز تبلیغ نویسی و بعضی از پروژه های خاص می پردازید به عنوان هزینه نهایی محاسبه خواهد شد. در این صورت لازم نیست هزینه اضافه ای پرداخت کنید.
نکته۲: در زمان تکمیل فرم سفارس خدمات، اگر عنوان شده بود مبلغ به عنوان بیعانه است، هزینه ای که پرداخت می کنید به عنوان بیعانه در نظر گرفته می شود.

اگر سوال یا پیشنهادی دارید، از طریق ارتباط با ما برای ما ارسال کنید.