تبلیغ نویسی خلاقانه، کالا و خدمات شما را جا میندازه!!!

به بخش تبلیغ نویسی کالا و خدمات خوش آمدید.

در این بخش اهمیت نداره کالا و خدمات شما برند باشه یا نباشه و شما می تونید برای هر نوع کالا و خدماتی، درخواست تبلیغ نویسی بدید. در همین بخش می تونید درخواست تبلیغ نویسی برای محصولتون در تلگرام، اینستاگرام، وب سایت و… را ثبت کنید.

اگر شما که در حال خواندن این مطلبید، تولید کننده یا فروشنده کالا و خدمات هستید، به خوبی با مفهوم تبلیغ نویسی و اهمیت آن آشنا هستید و به خوبی می دانید، کسب و کاری که به دنبال رشد مداوم و پایدار است نیازمند دیده شدن و شناساندن خود به دیگران که نتیجه آن محبوبیت ، فروش بالا و به دست گرفتن بازار است، باید تبلیغ نویسی حرفه ای و با کیفیت را در برنامه خود جای دهد. خیلی وقت ها هزینه ی زیادی  صرف تبلیغات می کنیم و به دنبال طراحی زیبا برای ظاهر تبلیغات می رویم در حالی که توجهی به محتوای تبلیغ که مهم ترین بخش تبلیغ را تشکیل می دهد نمی کنیم، تبلیغی که ظاهری زیبا  دارد، در حالی که محتوایی را در بر دارد که برای مخاطب گیج کننده و مبهم است و نیازی از او را رفع نمی کند و ویژگی ها و مزایای کالا و خدمات شما را به درستی به مخاطب نمایان نمی کند تا به درستی بتواند تصمیم بگیرد، این تبلیغ جز فریب دهنده بودن، گمراه کننده بودن، بی فایده بودن و… هیچ حس مثبتی را به مخاطب و مشتری هدف منتقل نخواهد کرد و نتیجه آن را خود شما بهتر از هر کسی می دانید چه خواهد شد. برای داشتن تبلیغ خوب و هدفمند علاوه بر ظاهر زیبایی که برای آن در نظر می گیرید باید توجه ویژه ای به محتوای آن داشته باشید، در این صورت است که موفقیت شما تضمین می شود. به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغ نویسی حرفه ای به زمان و تحقیق همه جانبه نیاز دارد.

اگر با تبلیغ نویسی برای کالا و خدمات آشنایی دارید سعی کنید متن منحصر بفرد برای کالا و خدمات خود بنویسید تا به چشم مخاطبانتان خاص و نمونه بنظر بیایید ونتیجه خوبی بگیرید. اما اگر با تبلیغ نویسی آشنایی ندارید یا به هر دلیلی از جمله در اختیار نداشتن تبلیغ نویس ماهر و خلاق، نداشتن زمان کافی و… می توانید این کار را به ما بسپارید تا با کمال میل برای شما این کار را انجام دهیم.

این نوع تبلغ نویسی چه کمکی می کنه؟

با این نوع از تبلیغ نویسی به شما کمک می کنم اگر محصولی برای فروش دارید، چه محصول فیزیکی چه محصول مجازی، فرقی نمی کنه، بتونید به راحتی محصولتونو بفروشید.

نکته خیلی مهم: محصولی که می خواهید بفروشید، باید کیفیت خوبی داشته باشه و حداقل یک مزیت رقابتی داشته باشد. به عبارتی دیگه: محصول بی کیفیت قابل فروش نیست!!!

از این که وقت گذاشتید و این مطلب را خواندید از شما سپاسگزاریم…

هدف ما خاص شدن و بهتر دیده شدن شماست.

تبلیغ نویسی کالا و خدمات

2,000,000ريالمبلغ بیعانه
  • مدت اعتبار - نامحدود
  • تعداد لغات هر محتوا - به میزانی که متن قدرتمندی به دست آید.(استاندارد)
  • تعداد محتوا - نا محدود(بستگی به نظر شما دارد)
  • زمان تحویل - بستگی به تعداد محصول دارد
  • تعداد ویرایش - حداکثر 3 بار
  • ضمانت بازگشت وجه - 80 درصد مبلغ پرداختی
  • مدت زمان تست برای بازگشت وجه - 3 روز