برند خوب با تبلیغ خوب شناخته می شه!!!

به تبلیغ نویسی برند خوش آمدید.

اگر شما خودتان صاحب امتیاز  برند هستید، برای فروش بیشتر و محبوبیت برند خود نیاز به تبلیغ حرفه ای دارید تا برند شما را نزد مخاطبان و مشتریان شما خوشنام و قابل اعتماد کند. باید برای مشتریان خود فرصتی ایجاد کنید تا با برند شما به خوبی آشنا شوند، البته بصورت خلاصه و کاملا شفاف و بدون هیچ حاشیه ای تا بطور صریح منظور برند و هدف شما را به مشتری انتقال دهد.اگر برای این کار مهارت لازم را دارید یا تیمی در اختیار شماست که بتواتد شما را به هدفتان که همان تبلیغ نویسی جذاب و حرفه ای برای تبلیغ شماست برساند، به شما تبریک می گوییم. اگر در تبلیغ نویسی تجربه و مهارت لازم را  ندارید یا تیمی که بتوانید برای شما تبلیغ نویسی حرفه ای انجام بده یا نمی خواهید یا نمی توانید برای تبلیغ نویسی هزینه زیادی پرداخت کنید و یا به هر دلیل دیگری تبلیغ نویسی برای شما مقدور نیست، می تونید این کار را به ما بسپارید تا تبلیغی رضایتبخش و جذاب برای شما بنویسیم.

اگر نگران این هستید که اگر تبلیغ نویسی انجام شده مورد پسند شما نباشد، هزینه ای که پرداخت کرده اید از بین بره، نگران نباشید!!! تبلیغ نویسی هایی که ما در ندای نیاز انجام می دهیم ضمانت بازگشت وجه دارد و شما می توانید پس از بررسی درخواست ویرایش یا بازگشت وجه بدید.

این نوع تبلیغ نویسی چه کمکی می کنه؟

تبلیغ نویسی برند، فقط مختص کسانی هست که از شعار برند خود رضایت ندارند و نتیجه لازم را از شعار خود نگرفته اند و قصد تغییر شعار برند خودشونو دارند.

از این که وقت گذاشتید و این مطلب را خواندید از شما سپاسگزاریم…

هدف ما خاص شدن و بهتر دیده شدن شماست.

 

قبل از دیگران برند خودتونو ثبت کنید

تبلیغ نویسی برند

2,500,000ريالمبلغ بیعانه
  • مدت اعتبار - نامحدود(در صورتی که توسط شرکت های معتبر ثبت شود)
  • تعداد کلمات محتوا - به میزانی که متن قدرتمندی به دست آید.(استاندارد)
  • تعداد محتوا - 1 عدد
  • زمان تحویل - پس از بررسی برند مورد نظر، اعلام خواهد شد
  • تعداد ویرایش - حداکثر 2 بار
  • ضمانت بازگشت وجه - 90 درصد مبلغ پرداختی
  • مدت زمان تست برای بازگشت وجه - 7 روز