تایپ ویژه، برای کاربران ویژه!

به بخش تایپ خوش آمدید.

سرعت و دقت را تجربه کنید!

تایپ یکی از کارهای جذاب و در عین حال پر زحمت است! اگر با فردی که برای چندین سال به کار تایپ مشغول است صحبت کرده باشید به این حرف خواهید رسید. تایپ، با توجه به نیاز نویسندگان، دانش آموزان و دانشجویان، سخنران ها و… انجام می شود.
اگر یک تایپیست کاربلد باشید باز هم نیاز به تایپیست دارید! بله درست شنیدید، گاهی وقت ها حجم کاری تایپیست به اندازه ای زیاد می شود که برای تحویل به موقع سفارش خود، نیاز به یک تایپیست درکنار خود دارد. تایپ در زمینه های زیادی کاربرد دارد، اگر شما مدیر یک مجله خبری باشید، نیاز به تایپیست دارید. اگر تولید کننده محتوای نوشتاری هستید نیاز به تایپیست دارید. اگر نویسنده کتاب هستید نیاز به تایپیست دارید. اگر ناشر هستید علاوه بر یک ویراستار خوب گاهی اوقات به تایپیست احتیاج دارید. اگر مدیر وب سایت خبری هستید یا حتی وب سایت های دیگر، نیاز به تایپیست دارید تا برای شما بنویسد و…
اگر مطلبی دارید که برای تایپ آن زمان کافی ندارید یا به هر دلیلی نیاز به تایپیست دارید ما به کمک شما می آییم. با توجه به درخواست مکرر و نیاز کاربران خود، لازم دانستیم که این بخش را راه اندازی کنیم. این بخش ویژه کاربران و اعضای ندای نیاز می باشد. در این بخش اگر نیاز به تایپ مطلبی دارید که از قبل آماده کرده اید کافیه فرم درخواست تایپ را تکمیل کنید تا برای شما تایپ را انجام دهیم.
لازم به ذکر است که در حال حاضر در ندای نیاز، تنها تایپ فارسی انجام می شود و مطلالبی که شامل تعدادی محدود از کلمات انگلیسی یا عربی و غیره باشد، پذیرفته می شود.
تعرفه های تایپ در ندای نیاز، در زمان تکمیل فرم سفارش به شما اعلام خواهد شد.
ندای نیاز، محلی برای خاص شدن و بهتر دیده شدن شماست.

درخواست تایپ

برای ثبت در خواست خود با هر فرمتی که دارید، می تونید برای ما ارسال کنید. اگر قصد دارید، تصویر متن خود را ارسال کنید، برای اینکه تایپ شما سریعتر و بهتر انجام بشه سعی کنید تصویری با کیفیت از متن خود بگیرید و ارسال کنید. سعی کنید متن شما خوانا باشه و دارای غلط املائی نباشه تا مجبور به پرداخت هزینه بیشتری نشوید.
اگر پس از دریافت متن خود، اشکالی وجود داشت می تونید، به رایگان درخواست ویرایش بدید تا این کار را برای شما انجام بدیم.
موفق و سربلند باشید…